Vartojimo paskolos

 • Kokio dydžio vartojimo paskolą galiu gauti?

  Credit24 siūlo paskolas iki 5 000 € laikotarpiui iki 3 metų. Maksimali paskola priklauso nuo kliento kredito istorijos, pajamų dydžio, įsipareigojimų kitose finansų įstaigose, todėl pasiūlymas yra pateikiamas kiekvienam individualiai.

 • Kaip gauti vartojimo paskolą?

  Užpildykite paskolos paraišką nurodydami teisingą informaciją apie save. Tai galite padaryti šioje svetainėje, parduotuvėse „Maxima“ ir „Iki“, „Perlas“ terminaluose ir „PayPost“ skyriuose. Paraiškas nagrinėjame nedelsiant ir atsakymą pateikiame tą pačią dieną. Patvirtinus paraišką, pinigai pervedami per 15 minučių.

 • Ar galiu pasiskolinti papildomai dar negrąžinęs turimos paskolos?

  Taip, tokią paslaugą teikiame. Pasitikrinti, ar ši paslauga yra prieinama, galite savo Savitarnoje, skiltyje „Verta pasirinkti”. Jei paslauga aktyvi, paspauskite „Tęsti” ir pateikite paraišką pasiskolinimui papildomai. Pasiskolinimo papildomai galimybę taip pat galite sužinoti paskambinę mums telefonu 8 700 80020.

 • Ar galiu atidėti paskolos grąžinimą?

  Taip. Esant reikalui, einamąjį mokėjimą galite atidėti vienam mėnesiui. Pasirinkus šią paslaugą, Jūs turėsite sumokėti tik palūkanas už einamąją įmoką, o visos likusios įmokos bus nukeltos mėnesiui į priekį. Pasitikslinti, ar šiuo metu paslauga Jums galima, galite savo Savitarnos paskyroje.

 • Ar galiu grąžinti paskolą anksčiau termino?

  Taip. Grąžinus paskolą anksčiau laiko palūkanos yra perskaičiuojamos kliento naudai – mokama tik už laikotarpį, kai naudojatės pinigais. Todėl rekomenduojame prieš padengiant paskolą susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais ir pasitikslinti mokėtiną sumą.