Credit24 rekomenduoja skolintis atsakingai, įvertinus savo galimybes grąžinti. Suteiktą 500 € kredito limitą grąžinant per 36 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 23.88%, minimali mėnesio įmoka – 19.69 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27.09%, o bendra mokama suma – 708.70 €.

Kredito linija

Nuo 100 € iki 5000 €

50 dienų be palūkanų

Be jokių palūkanų ir mokesčių.

Greita

Pinigai Jūsų sąskaitoje per 15 min.

Finansinis rezervas

Nieko nekainuoja, kol nesinaudojate

Saugu

Įmokų pertrauka iki 3 mėn., jei sumažėtų pajamos

Kas yra Kredito linija?

 • Tai Jūsų finansinis rezervas, kuris nieko nekainuoja, kol juo nesinaudojate, ir praverčia, kai atsitinka gyvenimas.
 • Kredito linija – tai Jums suteiktas Kredito limitas nuo 100 iki 5000 €, kurį galite naudoti dalimis arba visą iš karto, pagal poreikį Credit24 Savitarnoje arba telefonu 8 700 80020.
 • Kredito linija nuo vartojimo paskolos skiriasi tuo, kad palūkanas mokėsite tik už panaudotą Kredito limito dalį, o Vartojimo paskolos atveju - už visą pasiskolintą sumą.
 • Panaudotą Kredito limitą grąžinsite pagal savo galimybes: minimaliomis arba didesnėmis įmokomis, o galite ir visą pasiskolintą sumą iš karto. Mokant įmokas, Jūsų Kredito limitas atsistato ir juo vėl galite naudotis, kai tik prireikia.
 • Grąžindami anksčiau arba didesnėmis įmokomis su Kredito linija Jūs sutaupysite, nes palūkanos panaudotai limito daliai skaičiuojamos dienos tikslumu.
 • Kredito linijos akcija 50 dienų be palūkanų. Grąžinkite nepermokėdami! Daugiau apie akciją skaitykite akcijos puslapyje.

Kiek kainuoja?

Sutarties sudarymo mokestis
0 €
Sutarties administravimo mokestis
0 €
Pinigų išmokėjimo mokestis
0 €
Sutarties pakeitimo mokestis
0 €
Kredito istorijos patikrinimo mokestis
0 €
Paraiškos pildymo mokestis
0.01 €
Mėnesinės palūkanos nuo
1.99 %
BVKKMN
27.09 % - 102.95 %

Suteiktą 500 € kredito limitą grąžinant per 12 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 23.88 %, minimali mėnesio įmoka – 47.25 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27.09 %, o bendra mokama suma – 567,01 €.

 • Kredito linijos panaudoto limito suma išskaidoma į minimalias mėnesines įmokas, maksimaliam 36 mėn. grąžinimo laikotarpiui. Kaskart pasinaudojus limitu, minimali mėnesinė įmoka yra perskaičiuojama iš naujo 36 mėn. laikotarpiui nuo paskutinio persivedimo dienos. Taip apskaičiuojame mažiausią būtiną mokėti mėnesinę įmoką.
 • Persivesti reikiamą pinigų sumą į savo sąskaitą galite internetu, prisijungę prie Credit24 Savitarnos, arba paskambinę tel. 8 700 80020.
 • Fiksuoto mokėjimo plano nėra, nes įmokų suma gali keistis. Turimu limitu naudojamasi, kai prireikia, o po kiekvieno persivedimo, minimalios įmokos perskaičiuojamos. Apie susidariusią minimalią mėnesio įmoką klientus informuojame kas mėnesį el. paštu (jei jo nenurodėte - SMS). Informaciją apie įmokas galite matyti ir Credit24 Savitarnoje.
 • Įmokas verta mokėti didesnėmis sumomis. Jei leidžia galimybės, rekomenduojame limitą atstatyti didesnėmis nei numatytomis minimaliomis mėnesio įmokomis. Taip naudojant Kredito liniją galima nemažai sutaupyti. Mokant didesnėmis sumomis, trumpėja grąžinimo laikotarpis ir mažėja mokėtinų palūkanų suma. Minimalios mėnesio įmokos šiuo atveju nesikeičia (minimali mėnesio įmoka perskaičiuojama tuomet, kai persivedama pinigų iš limito).
 • Einamąją įmoką rekomenduojame mokėti ne anksčiau kaip 14 d. iki mokėjimo dienos, tai yra po sąskaitos gavimo el. paštu arba po SMS žinutės apie suformuotą įmokos sąskaitą Savitarnoje (jei el. paštas nenurodytas). Jei mokėjimas atliekamas anksčiau, sumokėtos sumos dydžiu padengiama paskolos dalis ir palūkanos, bet einamojo mėnesio minimalios įmokos data ir suma nesikeičia. Sumokėta suma užskaitoma einamajai įmokai tik tuomet, kai mokėjimas atliekamas po einamosios sąskaitos suformavimo, t.y. 14 ir mažiau dienų iki įmokos dienos.
 • Galima pasirinkti įmokos mokėjimo dieną. Rekomenduojame pasirinkti mokėjimo dieną kuo artimesnę pajamų gavimo dienai – taip išvengsite vėlavimo. Vėluojant mokėti, apribojama teisė naudotis limitu ir kitomis papildomis paslaugomis, skaičiuojamos netesybos. Patogią mokėjimo dieną galima pasirinkti sudarant sutartį arba po sutarties sudarymo praėjus 3 mėnesiams, kuomet savitarnoje bus aktyvuota nemokama įmokos pakeitimo paslauga.
 • Jei, naudojantis Kredito linija, finansinsinė situacija pablogėja ir mėn. finansiniai įsipareigojimai viršyja 40% gaunamų mėn. pajamų, suteikiame įmokų pertrauką. Sutartims, sudarytoms nuo 2020 11 25, suteikiama įmokų pertrauka iki 3 mėn.Įmokų pertraukos metu netaikomos palūkanos.

Kur gauti Kredito liniją?

Kredito linija internetu
Naujiems klientams
Registruotiems klientams
 • Užsiregistruokite mūsų svetainėje.
 • Sulaukite identifikacijos patvirtinimo.
 • Prisijunkite prie Credit24 Savitarnos.
 • Užpildykite paraišką ir pasirinkite pageidaujamą sumą.
 • Per 15 min. sulauksite mūsų specialisto skambučio.

Greita paskola internetu

 • Nurodykite paskolos sumą ir užpildykite paraišką šioje svetainėje .

Kredito linija telefonu

 • Paskambinkite telefonu +370 700 80020. Turėkite pasiruošę savo kliento numerį ar asmens kodą.
Paskolos teikiamos
I-VII 8.00 – 20.00
Paskolos telefonu ir informacija
Rašykite mums
Suteiktą 500 € kredito limitą grąžinant per 36 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 23.88%, minimali mėnesio įmoka – 19.69 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27.09%, o bendra mokama suma – 708.70 €.
Suteikus 1000 € vartojimo paskolą 36 mėn. laikotarpiui, fiksuota metinė palūkanų norma – 51.36%, minimali mėnesio įmoka 54.96 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 66.51 %, o bendra mokama suma – 1978.40 €.
Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra mokama suma apskaičiuojama remiantis prielaida, kad palūkanų norma ir mokesčiai sutarties galiojimo laikotarpiu nekis, visa kredito limito arba vartojimo paskolos suma bus išmokama iš karto po sutarties sudarymo, kreditas bus grąžinamas per 36 mėnesių laikotarpį, o vienas mėnuo turi 30 dienų. Credit24 taip pat siūlo paskolas nuo 100 iki 5 000 eurų nuo 3 iki 36 mėnesių. Pasiūlymai yra asmeniniai, sąlygos gali skirtis priklausomai nuo Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimo bei pasirinkto sutarties termino ir įmokų mokėjimo dienos.