Su refinansavimu geresnė kaina
90 d. grąžinimo garantija
SUTAUPYKITE! Paskola su Refinansavimu geresne kaina

Refinansuojame

Nuo 100 € iki 5000 €

Garantija

90 d. nemokamai, pasinaudojus grąžinimo garantija

Greita

Pinigai Jūsų sąskaitoje per 15 min.

BE *

Sutarties sudarymo ir administravimo mokestis 0 €

Refinansavimas – kas tai?

Mokate kas mėnesį po kelias įmokas skirtingiems kreditoriams? Jus varžo per didelės paimtų vartojimo paskolų ar greitųjų kreditų palūkanos?
Mes refinansuosime Jūsų įsipareigojimus ir pasiūlysime vieną įmoką per mėnesį Jums patogią dieną, pvz. gavus atlyginimą.
Paskolų ir kreditų refinansavimas – tai Jūsų turimų finansinių įsipareigojimų lizingo arba kredito bendrovėse, kredito unijose bei kitose paskolų bendrovėse padengimas be užstato ar turto įkeitimo. Mes galime refinansuoti Jūsų paskolas ar kreditus 3–36 mėn. laikotarpiui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kitose Lietuvos vietose!
Kiek kainuoja?
Sutarties sudarymo mokestis
0 €
Sutarties administravimo mokestis
0 €
Pinigų išmokėjimo mokestis
0 €
Sutarties pakeitimo mokestis
0 €
Kredito istorijos patikrinimo mokestis
0 €
Paraiškos pildymo mokestis
0.01 €
Mėnesinės palūkanos nuo
1.99 %
BVKKMN
27.09 % - 102.95 %

Suteiktą 500 € kredito limitą grąžinant per 12 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 23.88 %, minimali mėnesio įmoka – 47.25 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27.09 %, o bendra mokama suma – 567,01 €.

 • Atostogos nuo įmokų
  Refinansavę savo įsipareigojimus, įmokas galite pradėti mokėti tik po mėnesio. Per šią pertrauką sukaupsite papildomų lėšų, sutaupysite arba padengsite dalį paskolos anksčiau termino.
 • Mažesnės mėnesinės įmokos
  Mes pasiūlysime Jums palankų mokėjimo grafiką su kuo mažesnėmis įmokomis. Dauguma mūsų klientų pasirenka ilgesnį sutarties terminą ir kas mėnesį moka mažiau.
 • Viena mėnesio įmoka
  Jei turite kelias kredito sutartis, tikrai susidūrėte su nepatogumais jas tvarkant. Pasirinkę refinansavimą, turėsite tik vieną lanksčią sutartį ir jokių nepatogumų nepatirsite.
 • Mažiau rūpesčių Jums
  Refinansuojant paskolas, Jums nereikės net susisiekti su savo kreditoriais nei atlikti jiems mokėjimų. Mūsų specialistai per pusvalandį ar ar net greičiau visą darbą atliks už Jus.

Kaip gauti refinansavimo paslaugą?

Credit24 paskola internetu
Naujiems klientams
Registruotiems klientams
 • Užsiregistruokite mūsų svetainėje.
 • Sulaukite identifikacijos patvirtinimo.
 • Prisijunkite prie Credit24 savitarnos.
 • Užpildykite paraišką ir pasirinkite pageidaujamą sumą.
 • Per 15 min. sulauksite mūsų specialisto skambučio.

Refinansavimas šalia namų

 • Daugiau nei 2000 vietų visoje Lietuvoje, kur galite pateikti Kredito Linijos paraišką.

Refinansavimas telefonu

 • Paskambinkite telefonu +370 700 80020. Turėkite pasiruošę savo kliento numerį ar asmens kodą.
Paskolos teikiamos
8:00 – 20:00
Paskolos telefonu ir informacija
Rašykite mums
Suteiktą 500 € kredito limitą grąžinant per 36 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 23.88%, minimali mėnesio įmoka – 19.69 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27.09%, o bendra mokama suma – 708.70 €.
Suteikus 1000 € vartojimo paskolą 36 mėn. laikotarpiui, fiksuota metinė palūkanų norma – 51.36%, minimali mėnesio įmoka 54.96 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 66.51 %, o bendra mokama suma – 1978.40 €.
Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra mokama suma apskaičiuojama remiantis prielaida, kad palūkanų norma ir mokesčiai sutarties galiojimo laikotarpiu nekis, visa kredito limito arba vartojimo paskolos suma bus išmokama iš karto po sutarties sudarymo, kreditas bus grąžinamas per 36 mėnesių laikotarpį, o vienas mėnuo turi 30 dienų. Credit24 taip pat siūlo paskolas nuo 100 iki 5 000 eurų nuo 3 iki 36 mėnesių. Pasiūlymai yra asmeniniai, sąlygos gali skirtis priklausomai nuo Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimo bei pasirinkto sutarties termino ir įmokų mokėjimo dienos.