Credit24 kreditų - paskolų refinansavimas

Credit24 paskolų ir kreditų refinansavimas - tai patogi išeitis norintiems pasiskolinti papildomai ir kas mėnesį mokėti mažiau. Mes padengsime Jūsų esamus finansinius įsipareigojimus kitose bendrovėse iki 5 000 €. Esant poreikiui paskolinsime papildomai, suteiksime atostogas nuo įmokų ir pasiūlysime patogesnį mokėjimo grafiką, kad Jūsų įmokos būtų kuo mažesnės.

GAUTI PASIŪLYMĄ

Naujiena! Kredito linija
Palūkanos tik nuo 1,99% per mėn.

  • Pinigai Jūsų poreikiams – paskolos nuo 100 iki 5000 €.
  • 90 d. nemokėkite %, pasinaudojus nemokamo išbandymo garantija. Plačiau čia.
  • Sutarties sudarymo ir administravimo mokestis 0 €.
  • Papildomas finansinis rezervas, kuris nieko nekainuoja, kol juo nesinaudojate.
  • Sudarę Kredito Linijos sutartį dalyvaujate žaidime iki 1000 € laimėti. Žaidimo taisyklės čia

GAUTI PASIŪLYMĄ

Atostogos nuo įmokų

Refinansavę savo įsipareigojimus, įmokas galite pradėti mokėti tik po mėnesio. Per šią pertrauką sukaupsite papildomų lėšų, kurias galėsite skirti savo reikmėms, sutaupyti arba padengti dalį paskolos anksčiau termino. Galioja visoms su kredito linijos refinansuotoms paskoloms.

GAUTI PASIŪLYMĄ

Tik viena sutartis vietoje kelių

Jei turite kelias kredito sutartis, tikrai susidūrėte su nepatogumais jas tvarkant. Nuolatos reikia prisiminti įmokų sumas ir datas, jų nesupainioti, gaišti laiką bei pinigus atliekant mokėjimus į skirtingų bendrovių sąskaitas. Pasirinkę refinansavimą turėsite tik vieną lanksčią sutartį ir jokių nepatogumų nepatirsite.

GAUTI PASIŪLYMĄ

Viską padarysime už Jus

Refinansuojant paskolas, Jums nereikės skambinti ar atlikti mokėjimus kitoms kreditų įmonėms. Mūsų specialistai visą darbą atliks už jus per pusvalandį ar net greičiau.

GAUTI PASIŪLYMĄ

Mažesnės mėnesinės įmokos

Mes pasiūlysime Jums palankų mokėjimo grafiką su kuo mažesnėmis įmokomis. Dauguma mūsų klientų pasirenka ilgesnį sutarties terminą ir todėl kas mėnesį moka mažiau.

GAUTI PASIŪLYMĄ