Kreditas gražiai šypsenai – rūpinkitės savo išvaizda ir sveikata!

Sveiki ir balti dantys – mūsų puošmena ir vizitinė kortelė. Neretai su šypsena siejama žmogaus padėtis visuomenėje, sėkmė ir asmeninė laimė. Atlikti tyrimai rodo, kad graži šypsena suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, gerina socialinį gyvenimą ir santykius su priešinga lytimi. Vis dėlto, natūraliai balti, sveiki ir stiprūs dantys – reta dievo dovana. Kad pasirūpintumėte savo šypsenos grožiu, bendraukite su kvalifikuotais odontologais. Deja, tiek dantų gydymo, tiek estetikos procedūros reikalauja gana didelių išlaidų. Jei reikalingos sumos šiuo metu neturite, o dantų gydymą norite pradėti tuojau pat, jūsų lūkesčius atitiks kreditas gražiai šypsenai – tai puiki galimybė, leidžianti racionaliai planuoti finansus ir džiaugtis nepriekaištinga dantų būkle. Kad priimtu sprendimu netektų gailėtis, bendraukite su profesionalais – rinkitės patikimą odontologijos kliniką ir rinkoje palankiai vertinamą kredito teikėją.

Graži šypsena ir stiprūs dantys

Odontologai teigia, kad daugiau nei 60 proc. žmonių turi sąkandžio problemų ir kenčia dėl netaisyklingai išaugusių dantų. Kreivų dantų augimas siejamas su įvairiomis priežastimis. Visų pirma, daug lemia genetika, t. y. jei tėvų dantys nėra tiesūs, greičiausiai, jų vaikus kamuos ta pati bėda. Įtakos turi ir jau ankstyvame amžiuje atsirandantys įpročiai, pvz., piršto čiulpimas ar nagų graužimas. Svarbu atsižvelgti ir į vaiko mitybą, kasdienę dantų priežiūrą. Netaisyklingą sąkandį gali lemti ir įvairios traumos, netinkamai šalinami pieniniai dantys. Siekiant išvengti rimtesnių (ir brangesnių) rūpesčių ateityje, rekomenduojama dėl sąkandžio ir dantų augimo pasikonsultuoti su odontologais, vaikui pradėjus lankyti mokyklą. Užtęstos problemos reikalaus ilgesnio gydymo ir brangesnių priemonių. Odontologai primena, kad kreivi dantys kelia ne vien estetinius rūpesčius – dėl netaisyklingo sąkandžio laikui bėgant atsiranda galvos, sprando, nugaros skausmai, keičiasi kramtymo kokybė, greičiau dyla dantys, be to, jie yra lengviau pažeidžiami ėduonies, todėl greičiau genda.

Kredito privalumai ir trūkumai

Graži šypsena – brangi investicija, reikalaujanti dažnų vizitų pas specialistą. Paprastai kreivų dantų rūpesčiai sprendžiami breketais, kurie, priklausomai nuo jų tipo ir gydymo savybių, gali pareikalauti net kelių tūkstančių eurų. Be to, dantų tiesinimas – ilgai trunkanti procedūra. Pacientas kartą per mėnesį ar kelis turi atvykti pas gydytoją, kuris atlieka breketų tempimo arba perklijavimo paslaugas. Šiuo atveju kreditas medicinos ir estetikos paslaugoms yra vienas optimaliausių sprendimų, leidžiantis jau tą pačią dieną pradėti suplanuotus dantų tiesinimo darbus, o vėliau, per kelis mėnesius, grąžinti pasiskolintus pinigus.

Credit24 tikslas – padėti klientams įgyvendinti savo svajones ir suteikti reikiamą sumą pinigų. Tai reiškia, kad gydymo procedūras galite pradėti jau šiandien, kadangi kreditas padės efektyviai spręsti finansavimo rūpesčius. Tiesa, paskolos grąžinimas tam tikrais atvejais gali kelti sunkumų, todėl iš anksto apsvarstykite, ar reguliarios įmokos ir palūkanų mokėjimas netaps finansine našta, nekeis įprastos jūsų šeimos buities ar kasdienių įpročių. Šiuo atveju būtina rinktis ir patikimą kredito teikėją, kuris siekia realizuoti individualius klientų poreikius, siūlo lanksčias ir patogias kredito suteikimo sąlygas, pvz., naudodamiesi Credit24 kredito linijos paslauga, galite skolintis nuo kelių šimtų iki 5000 eurų ir kreditą padengti per 36 mėnesius, be to, padengus tam tikrą kredito dalį anksčiau, palūkanos bus perskaičiuojamos jūsų naudai.

Privalumai:

  • • Gydymo procedūras galite pradėti jau šiandien, todėl greičiau pasieksite pageidaujamą rezultatą, džiaugsitės skaisčia ir spindinčia šypsena, pagerėjusia gyvenimo kokybe.
  • • Nebevaržysite savęs, todėl galėsite rinktis iš geriausių pasiūlymų (pvz., įsigyti permatomus breketus, kurie neatkreips aplinkinių dėmesio).
  • • Lanksčios Credit24 kredito sąlygos orientuotos į individualius klientų poreikius.

Trūkumai:

  • • Kurį laiką būsite finansiškai priklausomi, todėl jūsų įprastas gyvenimo ritmas gali nežymiai pasikeisti.
  • • Grąžinant kreditą, reikės mokėti palūkanas, todėl atiduosite didesnę sumą, nei išleidote.

Ar kreditas gali tapti finansine našta?

Tiek privačios medicinos, tiek estetikos paslaugos reikalauja gana didelių išlaidų ir investicijų. Žinoma, visose situacijose rekomenduojama taupyti ir pageidaujamas procedūras atlikti iš turimų santaupų. Deja, būna situacijų, kai laukimas gali tapti didesnių nuostolių ar sveikatos sutrikimų priežastimi. Be to, negalima pamiršti ir gyvenimo kokybės faktoriaus – ar verta ilgus metus taupyti pinigus pageidaujamai estetikos procedūrai, jei dėl to jaučiamės blogai, nenorime žiūrėti į veidrodį ar bendrauti su aplinkiniais? Gal geriau naudotis atvirkštiniu principu, t. y. atlikti procedūras, apie kurias seniai svajojame, tuomet – kiekvieną mėnesį už jas susimokėti, atiduodant panašią sumą pinigų, kurią būtume skyrę taupymui? Finansininkai neabejoja – racionaliai apgalvotas kreditas netaps finansine našta ir nekeis įprastos šeimos buities, priešingai – padės siekti svajonių ir užsibrėžtų tikslų. Tiesa, kreditas nerekomenduojamas žmonėms, kurie nesijaučia finansiškai stabilūs, nemoka (ar negali) taupyti. Tokiu atveju kreditas gali sukelti sunkiai sprendžiamų finansinių rūpesčių.

Kategorijos: Patarimai