Kreditai smulkiam verslui – galimybės ir privalumai

Vos atsiradusi greitojo kredito internetu galimybė tapo viena dažniausiai ieškomų paslaugų. Kreditai internetu išpopuliarėjo akimirksniu, o įmonių, siūlančių lanksčią ir patogią paskolą, nuolatos daugėjo. Net ir tuomet, kai įsigaliojo kredito sąlygų ribojimo teisės aktai, kreditai neprarado įgytos svarbos. Finansų ekspertai teigia, kad šioje situacijoje svarbų vaidmenį atlieka kreditų universalumas ir lankstumas, gebėjimas atitikti tiek fizinių, tiek juridinių asmenų poreikius, pvz., kreditai smulkiam verslui – puiki galimybė per maksimaliai trumpą laiką gauti pageidaujamą finansavimą ir sėkmingai tęsti suplanuotą veiklą. Vis dėlto, neturėtume pamiršti, kad skolinimasis, visų pirma, turi būti pagrįstas atsakingu galimybių ir individualios finansinės situacijos įvertinimu.

Kreditai verslui – operatyvi pagalba, siekiant užsibrėžtų tikslų

Kreditai juridiniams asmenims – naudinga paslauga verslui, kuomet dėl susiklosčiusių aplinkybių reikalinga skubi finansinė pagalba. Visi žinome, kad laikas – pinigai, ypač tuomet, kai kalbame apie verslo sektorių. Čia pinigų trūkumas gali tapti ne tik asmenine, bet ir visos vykdomos veiklos ar jos darbuotojų problema, pvz., jei pinigų trūkumas trukdo pristatyti numatytas prekes ar produktus (sugedo įmonės automobilis, o skubiam remontui trūksta kelių šimtų eurų), gali nukentėti visos įmonės reputacija – klientas bus nepatenkintas, viešumoje pasirodys prasti atsiliepimai, todėl įmonė turės daugiau problemų, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šiuo atveju kreditas pašalintų minėtuosius trikdžius ir leistų sėkmingai tęsti veiklą, be to, kokybiškai aptarnautas klientas padeda plėsti verslą ir leidžia orientuotis į didesnės vertės užsakymus. Galvojant apie verslo perspektyvas, reikėtų žinoti, kad greitieji kreditai suteikiami ne tik trumpam laikotarpiui, t. y. kreditą gali imti ir ilgalaikių tikslų siekiantys verslininkai. Žinoma, šiuo atveju reikia įvertinti tai, kad ilgesnis laikotarpis reiškia daugiau palūkanų. Kitaip sakant – nusprendus imti kreditą, išlaidas reikėtų planuoti taip, kad reguliarus įmokų mokėjimas nekeltų finansinių sunkumų ir nebūtų atidėliojamas.

Įvertinkite savo ribas

Kredito prašymas – atsakingas žingsnis, reikalaujantis apgalvoto plano. Kad išvengtumėte finansinių sunkumų, visų pirma išsiaiškinkite savo verslo poreikius ir apsibrėžkite ateities planus – nuspręskite, kokiam tikslui, kuriam laikui ir kokio dydžio kreditas jums reikalingas. Ar domitės ilgalaike paskola investicijoms, ar jums reikalingas finansavimas materialiam turtui įsigyti? Ar jūsų įmonė susidūrė su trumpalaike finansine krize, apyvartinio kapitalo trūkumu? O gal jums reikalingos papildomos lėšos naujam projektui, žaliavų įsigijimui ir pan? Racionaliai apsibrėžę verslo poreikius, žinosite, koks finansavimas tinkamiausias konkrečioje situacijoje ir galėsite priimti tolimesnius sprendimus. Visais atvejais siūlome užduoti kelis esminius klausimus:

  • Ar kreditas iš tiesų padės siekti užsibrėžtų tikslų / leis verslui augti?
  • Kiek papildomų lėšų reikės verslo vystymui?
  • Ar esame tikri, kad kredito grąžinimas nesukels finansinių rūpesčių?
  • Ar aiškiai suprantame potencialią skolinimosi riziką (t. y., ar suprantate, kad netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali turėti neigiamos įtakos jūsų kredito istorijai ir lemti skolų augimą)?

Paruoškite namų darbus

Nusprendę naudotis kredito paslaugomis, atlikite vadinamuosius „namų darbus“ ir pasidomėkite rinkoje esančių kredito teikėjų pasiūlymais, įvertinkite sąlygas, galimybes ir savo perspektyvas. Atkreipkite dėmesį į paskolos terminus, palūkanų normas, nutraukimo ir išankstinio grąžinimo galimybes. Susipažinkite su pagrindinėmis paskolos sąlygomis ir įsipareigojimais. Nepamirškite pagalvoti apie kitas skolinimosi alternatyvas.

Apgalvoję visus variantus ir priėmę tinkamiausią sprendimą, susisiekite su pasirinkta kredito įstaiga ir užpildykite paraišką. Credit24, rūpindami klientų patogumu, siūlo itin lanksčias, greitas ir patogias kredito suteikimo sąlygas – užpildę anketą, galite skolintis nuo kelių šimtų iki 5000 eurų, o kreditą padengti per 36 mėnesius. Pavedimai atliekami savitarnoje arba telefonu per Credit24 programėlę. Norime atkreipti dėmesį, kad padengus tam tikrą kredito dalį anksčiau, palūkanos bus perskaičiuojamos jūsų naudai. Finansų ekspertai primena, kad smulkiam ir vidutiniam verslui rekomenduojama iš anksto pagalvoti apie papildomas lėšas, kad būtų galima sėkmingai planuoti finansinius srautus.

Kategorijos: Patarimai