Bankininkams šokas! Palūkanos dabar tik nuo 1,99% per mėn.

Kredito linijos palūkanos dabar tik nuo 1,99% per mėn. ir jokių mokesčių - nei sutarties sudarymo, nei administravimo, nei pinigų išmokėjimo - jokių mokesčių. Kredito linija - protingas būdas skolintis.

GAUTI PASIŪLYMĄ

90 dienų nemokėkite %

Esame įsitikinę, kad Jums patiks naudotis Kredito linija. Tačiau jei dėl kokių nors priežasčių nuspręstumėte, kad ši paslauga Jums netinka, per 90 dienų  galite atsisakyti panaudoto kredito limito ir nemokėti jokių palūkanų. Jei norite pasinaudoti šia paslauga, grąžinkite visą pasiskolintą sumą per 90 dienų ir susisiekite su mumis telefonu arba el.paštu. Gavę Jūsų prašymą atsisakyti paslaugos, grąžinsime Jums Jūsų sumokėtas palūkanas. Pasiūlymas galioje pirmą kartą sudarius Kredito linijos sutartį.

GAUTI PASIŪLYMĄ

Jūsų nemokamas finansinis rezervas

Visiems kartais pasitaiko susidurti su neplanuotomis išlaidomis. Kai pinigų reikia nedelsiant, o skolintis iš artimųjų nesinori, galite pasinaudoti Kredito linijos kredito limitu. Nemokamai suteiksime kredito limitą nuo 100 iki  5000 €, kuris ir toliau nieko nekainuos, jei nuspręsite pinigais nesinaudoti.

GAUTI PASIŪLYMĄ

Daugiau jokių paraiškų, prireikus pinigų

Niekam nepatinka pildyti paskolos paraiškas. Nuo šiol to daryti ir nebereikia. Pakanka vieną kartą pateikti anketą, kad gauti kredito limitą, kurį turėdami,  reikiamą sumą galėsite pasiimti kas kartą, kai prireiks. Be jokių paraiškų.

GAUTI PASIŪLYMĄ

Mokėkite tik už tai, kiek naudojatės ir sutaupykite

Paėmus tradicinę paskolą palūkanas tenka mokėti nuo visos sumos, nors galbūt visų pinigų ir neprireikė. Tuo tarpu, pasinaudojus kredito linija, palūkanos skaičiuojamos tik tai sumai, kurią Jūs persivedėte į savo sąskaitą. Be to, panaudotą limitą ar jo dalį bet kada galima padengti anksčiau ir taip sutaupyti.

GAUTI PASIŪLYMĄ

Pinigai paspaudus mygtuką

Kad ir kur bebūtumėte, savo banko sąskaitą visada galite pasipildyti kredito linijos pinigais. Tereikia paspausti kelis mygtukus Credit24 programėlėje telefonams. Atsisiųskite programėlę ir paverskite savo telefoną asmeniniu bankomatu. 

GAUTI PASIŪLYMĄ