COVID-19 ir Credit24

Šis pandemijos laikotarpis kiekvieno mūsų gyvenime kelia nemažai pokyčių ir nežinomybės. Turime išmokti prisitaikyti prie naujų sąlygų ir priimti pokyčius. Tačiau, kaip ir viskas, ši situacija taip pat praeis. Tad neverta jaudintis dėl aplinkybių, kurių negalime kontroliuoti. Geriau pasistenkime aiškiai suvokti, kur galime daryti įtaką ir ką galime pakeisti. 

Mes dirbame įprastai

Visos mūsų paslaugos Jums ir toliau yra pasiekiamos. Galite sumokėti paskolų įmokas ar užpildyti paraišką papildomam finansavimui gauti tiesiog internetu. Jei susiduriate su sunkumais naudodamiesi mūsų savitarnos platforma, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais – kartu išspręsime šias problemas. 

Patarimai, kaip išlaikyti finansinį stabilumą

Vienas iš dalykų, ką tikrai galime kontroliuoti šiuo laikotarpiu, – tai mūsų finansiniai įpročiai. Šis laikotarpis – puikus metas juos iš naujo įvertinti ir apgalvoti, kaip norime leisti pinigus. Keletas patarimų:

 • Jei įmanoma, pirkite internetu. Kiekvieną kartą, ruošdamiesi įsigyti naują pirkinį, matysite ir savo sąskaitos likutį. Tai bus proga dar kartą įvertinti, ar pirkinys iš tiesų reikalingas. 
 • Planuokite valgiaraštį. Kiekvienai savaitės dienai nusimatykite tam tikrus produktus, kad tiksliai žinotumėt, ką turite nusipirkti, o ko dar tikrai užtenka. Be to, patartina vienu kartu apsipirkti visai savaitei ar net dviem. 
 • Taupykite. Anksčiau didžioji dalis uždarbio iškeliaudavo ne tik svarbiausioms reikmėms, bet ir pramogoms ar ne visai reikalingiems pirkiniams. Dabar reiktų stengtis sumažinti tokias išlaidas, kad prireikus turėtumėte finansinį užnugarį keliems mėnesiams į priekį. 
 • Ieškokite naujų galimybių. Jei netekote darbo ar dirbate mažiau valandų, pasidairykite naujų darbo galimybių. Ši pandemijos situacija atveria netikėtų progų, todėl būkite pasiruošę ir nepabijokite imtis naujos veiklos. 
 • Skolinkitės atsakingai. Gerai įvertinkite, ar sugebėsite tesėti finansinį įsipareigojimą ir ar jis neturės neigiamo poveikio Jūsų gyvenimui. 
 • Kreipkitės pagalbos. Būtinai susisiekite su paslaugų teikėjais, jeigu negalite įvykdyti turimų finansinių įsipareigojimų. 

Susiduriate su sunkumais? 

Jeigu Jums reikalinga mūsų pagalba ar norite pasikalbėti apie paskolos grąžinimo termino nukėlimą, susisiekite:

Dirbame kiekvieną darbo dieną ir savaitgaliais 8–20 val.

Ką veikti karantino metu?

Metas išmokti naujų dalykų, kuriems anksčiau nerasdavote laiko ar neturėdavote motyvacijos. „Credit24“ specialistai siūlo keletą patarimų:

 • Paieškokite Jus dominančių atsakymų per „Google“ paieškos sistemą. 
 • Pažaiskite su šeima žaidimą „Kas ir kodėl“, sugalvokite smagių prizų. 
 • Susiraskite nemokamų kultūrinių renginių: klausykite operų portale „Metopera.org", žiūrėkite nemokamus spektaklius, skaitykite knygas ar klausykite garsinių knygų.
 • Keliaukite virtualiai naudodamiesi „Google Maps“. 
 • Aplankykite žymiausius pasaulio muziejus neišėję iš namų. Internete paieškokite Jus dominančių muziejų virtualių ekspozicijų, pavyzdžiui, „Natural History Museum" Londone.
Paskolos teikiamos
I-VII 8.00 – 20.00
Paskolos telefonu ir informacija
Rašykite mums
Suteiktą 500 € kredito limitą grąžinant per 36 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 23.88%, minimali mėnesio įmoka – 19.69 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27.09%, o bendra mokama suma – 708.70 €.
Suteikus 1000 € vartojimo paskolą 36 mėn. laikotarpiui, fiksuota metinė palūkanų norma – 51.36%, minimali mėnesio įmoka 54.96 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 66.51 %, o bendra mokama suma – 1978.40 €.
Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra mokama suma apskaičiuojama remiantis prielaida, kad palūkanų norma ir mokesčiai sutarties galiojimo laikotarpiu nekis, visa kredito limito arba vartojimo paskolos suma bus išmokama iš karto po sutarties sudarymo, kreditas bus grąžinamas per 36 mėnesių laikotarpį, o vienas mėnuo turi 30 dienų. Credit24 taip pat siūlo paskolas nuo 100 iki 5 000 eurų nuo 3 iki 36 mėnesių. Pasiūlymai yra asmeniniai, sąlygos gali skirtis priklausomai nuo Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimo bei pasirinkto sutarties termino ir įmokų mokėjimo dienos.