Credit24 finansinė pagalba nuo karo kenčiantiems Ukrainos žmonėms

2022 M03 14
Besitęsianti agresija prieš Ukrainą palietė daugybę širdžių pasaulyje. Mūsų kaimynai herojiškai kovoja ne tik už savo, bet ir visos Europos laisvę, todėl šiuo metu itin svarbu vienytis ir juos palaikyti bei paremti visais įmanomais būdais. „International Personal Finance“ („IPF“) grupė, valdanti UAB &bdqu...

Besitęsianti agresija prieš Ukrainą palietė daugybę širdžių pasaulyje. Mūsų kaimynai herojiškai kovoja ne tik už savo, bet ir visos Europos laisvę, todėl šiuo metu itin svarbu vienytis ir juos palaikyti bei paremti visais įmanomais būdais. „International Personal Finance“ („IPF“) grupė, valdanti UAB „IPF Digital Lietuva“ bei skaitmeninių finansinių paslaugų įmonę „Credit 24“ taip pat prisideda ir visoje grupėje veikiančiose įmonėse įvairiomis priemonėmis skatina pagalbą nuo karo kenčiantiems Ukrainos žmonėms.

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikiančios „IPF Digital“ įmonės skyrė 150 tūkst. Eur paramą nevyriausybinėms organizacijoms, iš kurių 50 tūkst. Eur Lietuvoje paaukota iniciatyvoms „Mūsų širdys ir rankos – Ukrainai!“ , bei „Padėkime vaikams ir šeimoms Ukrainoje“.

Atsižvelgiant į dabartinę situaciją, buvo nuspręsta teikti ne tik išorinę pagalbą, bet ir imtis atitinkamų veiksmų, leisiančių darbuotojams nevaržomai prisidėti prie humanitarinės pagalbos Ukrainos žmonėms – darbo valandomis savanoriauti pagalbą Ukrainai teikiančiose organizacijose ir iniciatyvose.
Juk drauge mes galime daug daugiau! 

Paskolos teikiamos
I-VII 8.00 – 20.00
Paskolos telefonu ir informacija
Rašykite mums
Suteiktą 500 € kredito limitą grąžinant per 36 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 23.88%, minimali mėnesio įmoka – 19.69 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27.09%, o bendra mokama suma – 708.70 €.
Suteikus 1000 € vartojimo paskolą 36 mėn. laikotarpiui, fiksuota metinė palūkanų norma – 51.36%, minimali mėnesio įmoka 54.96 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 66.51 %, o bendra mokama suma – 1978.40 €.
Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra mokama suma apskaičiuojama remiantis prielaida, kad palūkanų norma ir mokesčiai sutarties galiojimo laikotarpiu nekis, visa kredito limito arba vartojimo paskolos suma bus išmokama iš karto po sutarties sudarymo, kreditas bus grąžinamas per 36 mėnesių laikotarpį, o vienas mėnuo turi 30 dienų. Credit24 taip pat siūlo paskolas nuo 100 iki 5 000 eurų nuo 3 iki 36 mėnesių. Pasiūlymai yra asmeniniai, sąlygos gali skirtis priklausomai nuo Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimo bei pasirinkto sutarties termino ir įmokų mokėjimo dienos.