iPhone 12

Kredito linijos žaidimas

Atlikite testą ir laimėkite!

iPhone 12

128GB Black

Kaip laimėti naująjį iPhone 12 ?

1. Išstudijuokite Kredito liniją

Gerai susipažinkite su Credit24 Kredito linija prieš pradėdami testą. Visą informaciją pateikiame Credit24.lt svetainėje.

2. Kuo geriau atlikite testą

Rezultatas - svarbiausia. Testą apie Kredito liniją atlikti galite tik vieną kartą. Laiko limito nėra, todėl neskubėkite ir rinkitės teisingus atsakymus.

3. Įrašykite teisingą informaciją

Prizą galėsite laimėti tik teisingai pateikę asmeninius ir kontaktinius duomenis.

4. Tikėkite sėkme!

Jei testą atliksite teisingai, laimėti iPhone 12 turite didelę tikimybę. Nepamirškite tikėti pergale. Linkime Jums sėkmės!

Žaidimo informacija

 • Žaidimas vyksta 2020 m. lapkričio 16 d. - 2020 m. gruodžio 15 d.
 • Žaidimo tikslas - supažindinti Jus su Credit24 Kredito linija - atsakingai ir patogiu būdu skolintis vartojimo reikmėms.
 • Žaidimo prizas - naujasis mobilus telefonas iPhone 12 128GB Black.
 • Dėl iPhone 12 pasivaržyti galite atlikdami testą iki galo, teisingai atsakydami į testo 1 - 15 klausimus apie Kredito liniją ir palikdami teisingus savo asmeninius bei kontaktinius duomenis.
 • Laimėtojas bus renkamas iš daugiausiai teisingų atsakymų pateikusių žaidimo dalyvių, jei tokių bus daugiau nei vienas.
 • Testas sudarytas iš 20 klausimų. Testą būtina atlikti iki pabaigos, kad dalyvautumėte žaidime. Visi klausimai turi tik po 1 teisingą atsakymą. Jums gali prireikti 15-30 minučių. Testo atlikimo greitis nevertinamas, laiko limito nėra.
 • Žaidime dalyvauja tik pirmasis Jūsų testo bandymas, todėl prieš pradėdami testą, pirmiausiai gerai susipažinkite su Kredito linija.
 • Visa informacija, reikalinga teisingai atsakyti į visus testo klausimus, apie Kredito liniją pateikiama Credit24.lt svetainėje ir šiame puslapyje žemiau.
 • Laimėtojas bus renkamas ir informuojamas asmeniškai š.m. gruodžio 16 dieną.
 • Patvirtinto laimėtojo vardas ir miestas ar rajonas (išsaugant asmens privatumą) bus skelbiamas šiame žaidimo puslapyje iki šių metų pabaigos.
 • Testo teisingi atsakymai bus paskelbti kartu su laimėtoju. Jie bus matomi iki šių metų pabaigos.
 • Su žaidimo taisyklėmis susipažinkite čia.

Susipažinkite, kaip veikia Kredito linija

 • Kredito linijos klientui suteikiamas pinigų limitas, kuriam netaikomi jokie papildomi mokesčiai. Pasiskolintai limito daliai taikomos tik sutartyje nurodytos palūkanos. Prireikus pinigų, limitu galima pasinaudoti Credit24 savitarnoje arba paskambinus telefonu 8 700 80020.
 • Galioja grąžinimo garantija 90 dienų nuo sutarties sudarymo dienos. Per 90 dienų galima grąžinti tik pasiskolintą sumą. Grąžinimo garantija galioja tik laiku mokant minimalias mėnesines įmokas. Norint pasinaudoti grąžinimo garantija, būtina informuoti Credit24, kad būtų anuliuotos priskaičiuotos palūkanos.
 • Kredito linijos panaudoto limito suma išskaidoma į minimalias mėnesines įmokas, maksimaliam 36 mėn. grąžinimo laikotarpiui. Kaskart pasinaudojus limitu, minimali mėnesinė įmoka yra perskaičiuojama iš naujo 36 mėn. laikotarpiui nuo paskutinio persivedimo dienos. Taip apskaičiuojame mažiausią būtiną mokėti mėnesinę įmoką. 
 • Įmokas verta mokėti didesnėmis sumomis. Jei leidžia galimybės, rekomenduojame limitą atstatyti didesnėmis nei numatytomis minimaliomis mėnesio įmokomis. Taip naudojant Kredito liniją galima nemažai sutaupyti. Mokant didesnėmis sumomis, trumpėja grąžinimo laikotarpis ir mažėja mokėtinų palūkanų suma. Minimalios mėnesio įmokos šiuo atveju nesikeičia (minimali mėnesio įmoka perskaičiuojama tuomet, kai persivedama pinigų iš limito).
 • Nėra fiksuoto mokėjimo plano, nes įmokų suma gali keistis. Turimu limitu naudojamasi, kai prireikia, o po kiekvieno persivedimo, minimalios įmokos perskaičiuojamos. Apie susidariusią minimalią mėnesio įmoką klientus informuojame kas mėnesį elektroniniu paštu (jei klientas, sudarydamas sutartį elektroninio pašto nenurodė - SMS žinute). Informaciją apie įmokas klientai gali matyti ir Credit24 savitarnoje.
 • Einamąją įmoką rekomenduojame mokėti ne anksčiau kaip 14 d. iki mokėjimo dienos, tai yra po sąskaitos gavimo el. paštu arba po SMS žinutės apie suformuotą įmokos sąskaitą savitarnoje (jei el. paštas nenurodytas). Jei mokėjimas atliekamas anksčiau, sumokėtos sumos dydžiu padengiama paskolos dalis ir palūkanos, bet einamojo mėnesio minimalios įmokos data ir suma nesikeičia - ji visuomet skaičiuojama 14 d. iki mokėjimo dienos. Sumokėta suma užskaitoma einamajai įmokai tik tuomet, kai mokėjimas atliekamas po einamosios sąskaitos suformavimo, t.y. 14 ir mažiau dienų iki įmokos dienos.
 • Galima pasikeisti įmokos mokėjimo dieną. Rekomenduojame pasirinkti mokėjimo dieną kuo artimesnę pajamų gavimo dienai – taip išvengsite vėlavimo. Vėluojant mokėti, apribojama teisė naudotis limitu ir kitomis papildomis paslaugomis, skaičiuojamos netesybos. Patogią mokėjimo dieną galima pasirinkti sudarant sutartį arba po sutarties sudarymo praėjus 3 mėnesiams, kuomet savitarnoje bus aktyvuota nemokama įmokos pakeitimo paslauga.
 • Kviečiame išbandyti ir naudotis Credit24 Kredito linija. Kai prireikia pinigų, galėsite greitai pasinaudoti turimu limitu. O panaudotą dalį patogiai grąžinsite didesnėmis įmokomis, kad sutaupytumėte palūkanų. Ir kad turėtumėte didesnį prieinamą limitą, jei vėl prireiktų pasiskolinti. Tikime, kad Credit24 Kredito linija padeda spręsti kasdieninius finansinius reikalus, kai atsitinka gyvenimas.
90 dienų grąžinimas nemokamai
Net 90 dienų NEMOKAMAI, pasinaudojus grąžinimo garantija

IŠBANDYKITE Kredito liniją!

Paskolos teikiamos
8:00 – 20:00
Paskolos telefonu ir informacija
Rašykite mums
Suteiktą 500 € kredito limitą grąžinant per 36 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 23.88%, minimali mėnesio įmoka – 19.69 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27.09%, o bendra mokama suma – 708.70 €.
Suteikus 1000 € vartojimo paskolą 36 mėn. laikotarpiui, fiksuota metinė palūkanų norma – 51.36%, minimali mėnesio įmoka 54.96 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 66.51 %, o bendra mokama suma – 1978.40 €.
Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra mokama suma apskaičiuojama remiantis prielaida, kad palūkanų norma ir mokesčiai sutarties galiojimo laikotarpiu nekis, visa kredito limito arba vartojimo paskolos suma bus išmokama iš karto po sutarties sudarymo, kreditas bus grąžinamas per 36 mėnesių laikotarpį, o vienas mėnuo turi 30 dienų. Credit24 taip pat siūlo paskolas nuo 100 iki 5 000 eurų nuo 3 iki 36 mėnesių. Pasiūlymai yra asmeniniai, sąlygos gali skirtis priklausomai nuo Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimo bei pasirinkto sutarties termino ir įmokų mokėjimo dienos.