SUPLANUOK SAVO
SVAJONES

Per 3 mėn. grąžinsi tiek pat,
kiek pasiskolinsi

Kredito linijos akcija
3 DALIM - per 3 mėn. grąžinkite nepermokėdami

  • Pasinaudokite akcija 3 DALIM ir už savo pirkinius ar kitas išlaidas apmokėkite Kredito linijos pinigais, o panaudotą limitą grąžinkite per 3 mėn. BE JOKIO PABRANGIMO!
  • Negaiškite laiko prekėms išsimokėtinai – sudarykite vieną Kredito linijos sutartį ir pirkinius rinkitės LAISVAI internetu, parduotuvėse ir mugėse.
  • Automobilio ir namų remontui, odontologo ar kitoms paslaugoms, buitinei technikai, baldams, kitoms Jums reikalingoms prekėms ar asmeniniams pirkiniams įsigyti naudokitės Kredito linijos limitu. Prekes įsigysite dabar, o atsiskaitysite dalimis per 3 mėn. NEMOKAMAI - be jokių palūkanų ir mokesčių.
  • Limitu nemokamai galėsite naudotis VISĄ 3 mėn. grąžinimo be pabrangimo laikotarpį. Jei limitu naudositės pakartotinai, įmokos dydį grąžinimui be pabrangimo perskaičiuosime. Akcija galioja bent minimalią mėnesio įmoką atliekant laiku ir visą panaudotą, dar negrąžintą limitą sumokant su trečia įmoka.
  • Sąskaitas mokėjimams teiksime minimalioms mėnesio įmokoms, privalomoms grąžinimui per 36 mėn. pagal Kredito linijos sutartį. Apie likusią įmoką išsimokėjimui be pabrangimo informuosime SMS žinute likus 14 dienų iki trečios sąskaitos apmokėjimo termino.
  • Akcijos 3 DALIM sąlygos taikomos tik naujoms Kredito linijos sutartims, sudarytoms nuo 2022 05 02 iki 2023 08 06 ir galioja iki trečios sąskaitos apmokėjimo termino pabaigos. Akcija klientas gali pasinaudoti tik vieną kartą.
  • Akcija netaikoma klientams, turintiems galiojančią Kredito liniją arba paskolą su galimybe skolintis papildomai, sudarytą iki akcijos laikotarpio pradžios.
  • Kviečiame skolintis atsakingai, įvertinus savo galimybes grąžinti.

KITOS AKCIJOS:

Paskolos teikiamos
8:00 – 20:00
Paskolos telefonu ir informacija
Rašykite mums
Suteiktą 500 € kredito limitą grąžinant per 36 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 23.88%, minimali mėnesio įmoka – 19.69 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27.09%, o bendra mokama suma – 708.70 €.
Suteikus 1000 € vartojimo paskolą 36 mėn. laikotarpiui, fiksuota metinė palūkanų norma – 51.36%, minimali mėnesio įmoka 54.96 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 66.51 %, o bendra mokama suma – 1978.40 €.
Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra mokama suma apskaičiuojama remiantis prielaida, kad palūkanų norma ir mokesčiai sutarties galiojimo laikotarpiu nekis, visa kredito limito arba vartojimo paskolos suma bus išmokama iš karto po sutarties sudarymo, kreditas bus grąžinamas per 36 mėnesių laikotarpį, o vienas mėnuo turi 30 dienų. Credit24 taip pat siūlo paskolas nuo 100 iki 5 000 eurų nuo 3 iki 36 mėnesių. Pasiūlymai yra asmeniniai, sąlygos gali skirtis priklausomai nuo Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimo bei pasirinkto sutarties termino ir įmokų mokėjimo dienos.